09.02.2015

 Стрижка для хлопчиків, які погано себе ведуть

Син веде себе жахливо? Знову бити ременем? Журналісти Washington Post знайшли в передмісті Атланти чудову перукарню, яка може вирішити Ваші проблеми оригінальним способом. 

Тричі на тиждень, батьки можуть привести своїх дітей в перукарню A-1 Kutz  і попросити срижку «Бенджаміна Баттона", яку пропонує Russell Fredrick і його команда перукарів. Для батьків, які хочуть спробувати нову форма виховання - безкоштовна послуга. Прихильники такого методу виховання вважають це покарання ідеальним для дітей, які думають, що стали достатньо дорослими.

 Співвласник салону і 34-річний батько трьох дітей Fredrick, сказав, що вирішив пропонувати таку стрижку, після того як особисто спробував унікальний дисциплінарний метод для свого 12-річного сина і побачив негайний результат. 

 Психотерапевт з Вашингтону Bianca Johnson, яка працює з підлітками і сім'ями комментує такий вид покарання: "Використання сорому в якості дисциплінарного інструменту буває контрпродуктивними. Коли діти погано поводяться, вони дають зрозуміти батькам, що знаходяться в тяжкому становищі".  Тобто, таке покарання можливо застосовувати, але потрібно враховувати всі нюанси відносин в сім'ї. 

Що Ви думаєте про такий стиль зачіски для дітей?28.03.2014

3-D пазл-головоломка Kanoodle

З причин, які складно пояснити, Kanoodle ми очікували з більшим нетерпінням, ніж інші іграшки для магазину креативних іграшок zabavu.com.ua. Отримавши цю чудову головоломку пересвідчилися, що очікування і надії не були марними.

Перше приємне враження справляє компактна упаковка, вона спокійно поміщається в руці дорослого і навіть дитини. Складно собі уявити, як в такий малий об’єм виробнику вдалося вмістити: кульки, 2 ігрових поля та інструкцію.

Геніальне рішення прийшло в голову розробникам цікавого пазлу, одне з ігрових полів розмістили на зворотній стороні кейсу. Саме на ньому гравці збирають 3-D пазл.

   Перейдемо до самого процесу збирання пазлу. Діставши всі форми кульок і звільнивши ігрове поле, перше, що спало на думку – дуже просто, це не займе у нас більше 2 хвилин. Перші фігурки швидко стають на місця, потім доводиться подумати декілька секунд, в кінці стає трохи складніше зробити правильний вибір, а дійшовши до останніх кульок розумієш...по всім законам геометрії, вони ніяким чином не можуть поміститися на ігрове поле! Ситуація наступна: наприклад залишається ігрова форма, що складається з 4 кульок і 4 вільні місця для їх розміщення на полі, але їх форми не співпадають. І ти розумієш, час  відкривати інструкцію)

Інструкція пропонує для 2-D пазлу, 6 рівнів складності в кожному з яких існує 12 різних варіантів викладки кульок на полі. На першому рівні намальоване розміщення всіх ігрових кульок на дошці, крім однієї, її і потрібно додати. На другому рівні потрібно буде розмістити самостійно вже 2 фігури з кульок і т.д.

5 та 6 рівень пройти буде складно, але дуже цікаво.

Можна самостійно спробувати викласти всі кульки на поле без інструкції, але попереджуємо, це буде не так просто, як здається.

  Виконавши всі завдання, час приступати до 3-D пазлу. Він розвиває просторове мислення краще будь-якого вчителя. Принцип той самий, але тепер потрібно побудувати піраміду, а не заповнити ігрове поле в горизонтальній площині.

Kanoodle легко тримати під рукою на роботі, в школі, у відпустці, на відпочинку. Це завжи весела і корисна зарядка для мозку, чудовий подарунок для людини любого віку. Educational Insights Kanoodle – найкомпактніший пазл у світі.

Вже в продажу: Kanoodle

 02.03.2014

 Air Hogs Atmosphere

    Оригінальні іграшки завжди викликають захоплення, підіймають настрій і навіть дорослих повертають в дитячі спогади. До  гаджетів на радіокеруванні завжди було особливе ставлення,  особливо років 10-15 тому. По-перше, їх було досить мало. По-друге, вони були одноманітні і достатньо дорогі. Власник такого роду іграшок, прі будь-якій нагоді  демонстрував їх, тим самим додаючи собі нових друзів та +100 в карму.

    Сьогодні вже нікого не здивуєш автомобілем, гелікоптером або літаком на дистанційному керувані. Звичайно можна привернути увагу оточуючих новим BMW, яке досягає швидкості в 100км/год за 4 секунди чи зробити епатажну зачіску. Але ми рекомендуємо інший варіант - Air Hogs Atmosphere. Іграшка, в якій дистанційне керування  досить умовне.

 

      Продемонструйте друзям левітацію, явище при якому предмет знаходиться в повітрі  без додаткової підтримки.

 

Обережно візьміть кулю в руку (як показано в інструкції) і натисніть кнопку запуску на базі. Тепер скеровуйте її в потрібному напрямку будь-якою частиною тіла, не будемо розповідати як це виходить, щоб не руйнувати ігтригу.

  

Сферична форма і спеціальний матеріал кулі дозволяє м’яко відскакувати від стелі та стін для польоту без посадки.

  

 Air Hogs Atmosphere вже в продажу, іграшки виходять на новий рівень, не втрачайте нагоду придбати оригінальний подарунок!

Телефонуйте прямо зараз 098-170-15-15 та обирайте колір!


18.01.2014


Simon Says

   Покоління людей яким вже за 25 повинні точно знати цю забаву, майже всі чули про неї, але більшість не мала такого девайсу. Можливо через латинське походження чи популярність на просторах країн СНГ інших  розвиваючих розваг, Simon Says залишилася недооціненою. Маленький відступ, відкриваючи інтернет магазин креативних іграшок zabavu.com.ua, ми вирішили з особливою ретельністю обирати товари для продажі, які люди не зможуть купити в іншому місці, або на розкладках магазинів завалених дешевими китайськими товарами. Наша мета  - обрати іграшки, які принесуть користь, будуть розвивати дітей та дорослих, підштовхувати їх до нових видкриттів, які не будуть перевезені на дачу після декількох використань, які ми впевнено зможемо порекомендувати своїм дітям і друзям. Тому, Ви навряд колись найдете у нас формочки для піску, дитячий настільний футбол розміром з сірникову коробку, або плюшевого дикобраза.

Як було сказано вище, сьогодні поговоримо про забаву  Simon Says.

 

    Гра виглядає просто і красиво, навіть дитина, яка вперше побачила її, може без знання англійської мови розпочати ігровий процес. В  Simon Says потрібно виконувати все,  що скаже Саймон, якщо не виконувати його команди, або виконувати їх неправильно – гра закінчиться. Дотримуйтесь послідовності звуків  або кольорів, яку  задає Саймон, відтворюйте ці комбінації як можна довше. З кожним пройденим етапом, завдання ускладнюватимуться. Доведіть, що людський мозок спроможний перемогти штучний інтелект.

 

     Іграшка миттєво захоплює і викликає неймовірний азарт, з кожною хвилиною Ви будете глибше і глибше поринати в ігровий процес. При всій простоті, це складний тест для памяті, перед якою буде поставлена складна задача - відтворювати постійно ростучу послідовність подій. Чудова гра для розвитку  візуальних функцій, або навіть слухової пам’яті (достатньо закрити очі і відтворювати послідовність на слух).

    Тепер Simon Says випускається і в портативному  варіанті! В комплеті поставляється зручний карабін, щоб закріпити гаджет. Гра займає в кишені місця менше мобільного телефону - тест для мозку, який завжди поруч!

                         Обирай та замовляй iграшки: zabavu.com.ua  


18.12.2013

Mimobots

Ми подумали, що кожен з тих, хто читає цю статтю, має принаймi один (якщо не 4 або 5) flash-накопичувач.

Вони стали настiльки дешевими, що зустрiчаються буквально всюди! Люди просто купують їх не роздумуючи  i залишають в рiзних місцях, щоб завжди мати під рукою. Що в цих пристроїв спільного?  Бiльшiсть з них просто нуднi прямокутники, що пiдключаються до USB порту.

Не все так сумно, залишились компанiї, якi не згоднi миритися з консервативними поглядами на дизайн гаджетiв. В Mimoco виконали домашнє завдання i перетворили звичайнi накопичувачi в популярних персонажiв.

Перше враження – виглядають дуже круто!

Фактично – це просто кусок пластмаси навколо кремнiю, але унiкальний дизайн надає їм вау-фактор.

З технічної точки зору, пристрої також на висотi, тестування швидкостi показало результат вищий, нiж у вiдомих аналогiв SanDisk.

Якщо ви хочете зберігати дані на пристроях, якi будуть пiдiймати настрiй, то ми рекомендуємо Mimobots.

Розпочати вибір в інтернет магазин креативних іграшок  zabavu.com.ua