Оплата замовлення можлива наступними способами:

 

Готівкою кур'єру 

Оплата готвікою кур'єру здійснюється безпосередньо під час отримання замовлення на вказану адресу, або під час отримання іграшки в пункті самовивозу.

На даний момент спосіб оплати готівкою доступний тільки для міста Київ.

 

Приват24

Після створення замовлення на сайті, ми зателефонуємо Вам і підтвердимо наявність даної іграшки на складі. Після узгодження порядку оплати та доставки менеджер відправить sms повідомлення з № карти (рахунку) ПриватБанку для оплати. Оплата проводиться за допомогою Приват24 або терміналу ПриватБанку. Звертаємо Вашу увагу, відправка товару здіяснюється тільки після підтвердження отримання коштів в системі Приват24. Для прискорення процесу доставки товару відправте копію квитанціі на: zabavushop@gmail.com 

 

Накладений платіж (Нова Пошта, Укрпошта) 

Цей метод оплати доступний при відправленні замовлення компаніями Нова Пошта та Укрпошта.

В пунктах видачі покупець сплачує: вартісь замовлення, доставку замолених іграшок та зворотню доставку грошей. При виборі способу оплати «Накладений платіж» (оплата при отриманні), зверніть увагу на те, що компанії «Укрпошта» і «Нова пошта» беруть комісію за повернення грошових коштів. Комісія «Укрпошти» становить від 1,2% до 4% від суми замовлення. Комісія «Нової пошти» становить 2% від суми замовлення + 17 грн. При оформленні замовлення, будь ласка, не забувайте вказувати номер або адресу складу, на якому Вам буде зручніше отримати замовлення.

 

По всім питання звертайтеся за телефоном:

098-170-15-15