Sphero

1 990 грн.

Купити

Availability: пiд замовлення

Android та Apple отримали динамічне доповнення, розваги стали доступнішими. Радіокеровані іграшки  перейшли на новий етап еволюції, тепер більше можливостей і розваг. 

докладнiше

19 інших товарів в цій категорії:

докладнiше

Sphero - це роботизована куля, що керується з мобільного пристрою на операційній системі IOS або Android.

У магазинах App Store і Google Play вже перебуває понад 20 унікальних додатків. Наприклад один з додатків імітує гру в гольф, мобільний пристрій стає ключкою, Sphero виконує роль м'яча, залишається лише зробити лунку. Sphero створено з повнiстю відкритим кодом, це зроблено для того, щоб будь-який розробник міг висловити свої ідеї у використанні пристрою та вдосконаленні його функцій. 

Один Sphero - це добре, а два, три або чотири - краще! Змагайся з друзями на швидкість та  вправність за допомогою декількох Sphero.

Час зарядки близько 30 хв, на одному заряді  Sphero проїде 60 хв без перерв.

Всередині гаджету виробники сховали Bluetooth-передавач, LED підсвітку, двигун, що дозволяє кулі котитися в будь-якому напрямку, сенсори і акумулятор. До речі, заряджається пристрій методом магнітної індукції, щоб зовнішній вигляд "колобка" не спотворювали роз'єми.

За допомогою вбудованого світлодіода Sphero може світитися будь-яким кольором, навіть в темноті ти завжди знатимеш мiсце знаходження улюбленої  іграшки.

Домашні тварини із задоволенням забавляються з кулею, інші способи використання робокулі обмежені ліше твоєю уявою.

Намалюй форму або маршрут пальцем на екрані, і Sphero повторить його на твоїх  очах! Просто струхни смартфон або планшет, щоб очистити екран. Змiнюй колiр  Sphero  за допомогою вбудованого колірного колеса.

 • Коментарі
 • Огляд
 • Залиш відгук

  Sphero

  Sphero

  Android та Apple отримали динамічне доповнення, розваги стали доступнішими. Радіокеровані іграшки  перейшли на новий етап еволюції, тепер більше можливостей і розваг. 

  Залиш відгук

  Path: > Sphero