Смарт робот Ozobot

1 900 грн.

Купити

Смарт робот Ozobot - найкращий подарунок дітям в 2016 році. Вчіть, розважайте та розвивайте уяву дитини з допомогою робота Ozobot. 

докладнiше

19 інших товарів в цій категорії:

докладнiше

Ozobot – це найменший у світі смарт-робот з штучним інтелектом, найкраща іграшка для інтерактивних розваг. Ozobot оживає, коли Ви починаєте малювати на бумазі лабіринт чи дороги. Побачивши намальований маршрут, Ozobot  починає рухатись по ньому.

За допомогою безкоштовного мобільного додатку Ozobot може перетворитися на Ваш аватар в одній із багатьох реальних ігор.

Що може робити Ozobot? Дивіться самі:

Цей мультичемпіон серед роботів, може запам’ятати  1000 команд і відтворити 500 рухів, які йому показують. Ви керуєте смарт-роботом, програмуєте його рухи, вчите танцювати, знаходити виходи з лабіринтів, а Ozobot слухняно виконує команди. Для IOS та Android розроблені спеціальні безкоштовні додатки, вони дають змогу зробити процес навчання більш простим і веселим.

Як працює Ozobot?

Ви можете запрограмувати Ozobot  рухатися, грати чи танцювати за допомогою інтуїтивно зрозумілого коду з різних кольорів. Кожен колір повязаний з командою, яку побачить і виконає Ozobot. Мова кольорів, яку розуміє цей маленький смарт-робот називається OzoCodes. Червоний колір дає команду Ozobot рухатись повільно, зелений - в режимі круїз контролю, а синій – це турбо швидкість. Кожен колір вказує напрямок руху: червоний колір після зеленого означає  поворот ліворуч, зелений після синього – поворот праворуч, червоний після синього дає команду рухатись прямо.

Ozobot пропонує інтелектуальні ігри, автомномний режим роботи, спокійний режим чи різкі прискорення, які досягаються за допомогою двох мікромоторів.  Цікаві мобільні додатки та швидкий заряд аккумулятора, який живить Ozobot цілих 90 хв.

В комплекті: 1 мініатюрний робот Ozobot, 1 кейс для зберігання, карти з іграми та інструкціями, 1 захисний чохол, 1 micro-USB кабель для зарядки.

Купити робот Ozobot в Києві можна оформивши замовлення на сайті, або зателефонувавши за номером 098-170-15-15

 • Коментарі
 • Огляд
 • Залиш відгук

  Смарт робот Ozobot

  Смарт робот Ozobot

  Смарт робот Ozobot - найкращий подарунок дітям в 2016 році. Вчіть, розважайте та розвивайте уяву дитини з допомогою робота Ozobot. 

  Залиш відгук

  Path: > Смарт робот Ozobot