Розвиваюча настiльна гра Pixy Cubes

650 грн.

Купити

Availability: очікується поставка

Іграшка для розвитку пам’яті Pixy Cubes додасть креативу в розваги всієї родини. Крута головоломка Pixy Cubes містить 16 яскраво оформлених ігрових кубиків, з яких потрібно скласти завдання зображене на ігровій картці. Кубики Піксі можна використовувати для звичайної гри, щоб побудувати незкінченну кількість оригінальних візерунків, або cпробувати відтворити одне з 80 зображень на ігрових картках.

докладнiше

19 інших товарів в цій категорії:

докладнiше

Інтернет магазин креативних іграшок Zabavu, презентує в Україні нову настільну гру для розвитку пам’яті – Pixy Cubes. Основна ідея гри заключається у відтворенні з ігрових кубиків зображення, яке вказано на картці завдання. Ігрові кубики Піксі (16шт) знаходяться в компактному надійному кейсі, який завдяки своїм розмірам поміститься навіть в дитячу кишеню.

 

Настільна гра Pixy Cubes:

Забави представляють розвиваючу настільну гру для хлопчиків і дівчаток, яка поєднує в собі цікаві логічні і стратегічні задачі. В грі Pixy Cubes можуть приймати участь від 1 до 4 гравцiв (в деяких варіантах гри кількість учасників необмежена)

Рекомендований вік для гри від 6 років.

 

Як почати гру Pixy Cubes?

Сенс гри полягає у відтворенні зображення з ігрової картки за допомогою спеціальних кубиків. Ігровий набір Pixy Cubes містить 16 різнокольорових кубиків, в яких кожна сторона розмальована жовтим, червоним, синім та зеленим кольором. Перед початком гри потрібно визначити кількість учасників, після чого розподілити ігрові кубики Піксі між гравцями, як це показано в інструкції.

 

Гра на швидкість:

В такому варіанті гри можуть приймати участь одночасно максимум 4 гравці. В грі на швидкість учасники змагаються за ігрову картку, яка дістанеться тому, хто першим за допомогою 4 кубиків Піксі відтворить завдання з ігрової картки.

 

-  витягніть ігрову картку із завданням і помістіть її  зображенням вгору посеред ігрового поля

-  учасники гри за допомогою 4 кубиків Піксі починають відтворювати завдання з картки

-  перший гравець, який виконав завдання повинен викрикнути: “Піксі!”

-  решта гравці перевіряють виконане завдання, якщо малюнок відтворено правильно – гравець забирає собі картку і заробляє один бал

-  витягніть нову картку із завданням і продовжуйте гру

-  якщо гравець викрикнув “Піксі”, але перевірка показала, що завдання віконано невірно, він виключається з цього раунду. Решта гравців продовжують виконувати завдання, до перемоги одного з учасників

 

Гра на память:

Це більш складний варіант головоломки Pixy Cubes. Гравцям показують ігрову картку із завданням обмежений час (наприклад 5 секунд), після цього учасники повинні відтворити зображення  за допомогою 4 кубиків Піксі по пам’яті. Далі гра відбувається за стандартними правилами, які приведені вище.

 

Zabavu рекомендують настільну гру Pixy Cubes для двох учасників – це підищує складність та інтерес. Ігрові картки мають різні рівні складності. Для розігріву можна почати з простих завдань, які містять двокольорові комбінації, а закінчити складними фігурами з абстрактними візерунками. Всього на ігрових картках знаходяться 80 завдань різного типу та рівня складності. Чудове тренування для пам’яті! Інтернет магазин креативних дитячих іграшок zabavu.com.ua рекомендує розвивючу гру Pixy Cubes для дітей молодшого шкільного віку.

 

Як визначити переможця?

Визначити переможця в настільному пазлi Pixy Cubes дуже просто.

При кількості учасників два (або більше) переможцем стає гравець, який зібрав пазл швидше суперників. За кожен виграний раунд гравець отримує 1 ігрову картку, перемагає учасник, який в кінці гри має найбільшу кількість карток.

 

В комплект настільної гри Pixy Cubes входить:

16 різнокольорових кубиків з дерева, які покриті безпечною для дітей фарбою

10 ігрових карток із зображеннями для гри на швидкість

13 ігрових карток із завданнями для гри на пам’ять

Правила гри з ілюстраціями

 

Кубики Піксі розвивають увагу, просторове мислення, логіку та короткочасну пам’ять. Купити розвиваючу гру Pixy Cubes та інші оригiнальнi розваги для дітей в інтернет магазині креативних іграшок Zabavu. Оформляйте замовлення на сайті, або телефонуйте за номером 098-170-15-15. Раді будемо бачити Вас в числі наших щасливих клієнтів.

В подарунок кожен покупець отримує купон зі знижкою на наступне замовлення!

 

 • Коментарі
 • Огляд
 • Залиш відгук

  Розвиваюча настiльна гра Pixy Cubes

  Розвиваюча настiльна гра Pixy Cubes

  Іграшка для розвитку пам’яті Pixy Cubes додасть креативу в розваги всієї родини. Крута головоломка Pixy Cubes містить 16 яскраво оформлених ігрових кубиків, з яких потрібно скласти завдання зображене на ігровій картці. Кубики Піксі можна використовувати для звичайної гри, щоб побудувати незкінченну кількість оригінальних візерунків, або cпробувати відтворити одне з 80 зображень на ігрових картках.

  Залиш відгук

  Path: > Розвиваюча настiльна гра Pixy Cubes