Морський бiй настiльна гра

490 грн.

Купити

Availability: очікується поставка

Морський бій - чудовий подарунок для друзів та дітей, одна з накрайщих ігор багатьох поколінь. Знищуй кораблі суперника захищаючи свої власні. Новi можливостi гри з Ops картами, тепер ще цiкавiше i непередбачуванiше! 

докладнiше

19 інших товарів в цій категорії:

докладнiше

Досить вiдмiряти 10 клiтинок на аркушi зошита з математики, малювати кораблi, а потiм закривати їх розміщення пiдручними предметами вiд суперика! Все це зроблено за тебе, зосередься на стратегiї бою i нехай переможе розумнiший.

Гравці керуючись обраною стратегiєю, по черзi називають координати своїх пострiлiв i вiдмiчають влучнi спроби  бiлими кiлочками, промахи - червоними. Гравець, який першим потопить 5 ворожих кораблiв - перемагає. Про всяк випадок, мета гри - знищити ворожi кораблi першим!

На вiдмiну вiд класичного варiанту гри, ти можеш обрати флот, за який хочеш воювати. Прибульцi або люди, кого будеш захищати?

Для класичної гри виробники підготували 2 флота: ВМС та флот Чужаків (на основі фільму Морський бій), що складаються з 5 кораблів кожен. Правила не змінилися, називай координати і дізнавайся результат. Ти влучив чи промахнувся?

Важливим доповлення цiєї модифiкацiї Морського бою є наявнiсть спецiальних Ops карт, якi роблять гру бiльш швидкою, веселою та рiзноманiтною. 

Спецiальнi Ops карти дiйсно зробили гру цiкавiшою, даючи додатковi можливостi гравцям  в самi неочiкуванi моменти. Тепер хiд гри можете перевернутися  з нiг на голову, нiхто не може бути впевнений в перемозi до останнього моменту.

 

Для прикаладу, деякi дiї, що мiстяться в Ops картах:

- додатковий пострiл

- 2 додаткових пострiли

- 3 додаткових пострiли поспiль

- додатковий пострiл + витягуй iншу Ops карту

- суперник вказує тобi одну координу, де не мiстяться його кораблi

- обирай любий рядок, опонент повинен сказати, скiльки координат в ньому зайнятi кораблями

Кейс для гри надiйно зберiгає дрiбнi деталi, що важливо для сiмей з малими дiтьми, проте ми ще раз попереджаємо: слiдкуйте за дiтьми, гра мiстить дрiбнi деталi.

Оновлений Морський бій захоплює з перших хвилин, навiть дорослi з задоволенням грають в неї,перевiрено:)

Набiр включає в себе: 2 iгрових блоки, 5 кораблiв ВМС, 5 кораблiв прибульцiв, 2 колоди спецiальних карт, в тому числi 24 карти для флоту ВМС та 24 карта для флоту прибульцiв, червонi защiпки та бiлi кiлочки для позначення пострiлiв, а також правила.

Увага! Iснує ризик удушення дрібними деталями!  Деталі, які потраплять всередину організму, можуть спричинити травми. У випадку попадання дрібних частин гри всередину організму невідкладно зверніться до кваліфікованого лікаря. Тримайте в зоні недосяжності малих дітей. Заборонено використовувати дiтям до 3 рокiв.

Люди нiколи не дорослiшають!

 • Коментарі
 • Огляд
 • Залиш відгук

  Морський бiй настiльна гра

  Морський бiй настiльна гра

  Морський бій - чудовий подарунок для друзів та дітей, одна з накрайщих ігор багатьох поколінь. Знищуй кораблі суперника захищаючи свої власні. Новi можливостi гри з Ops картами, тепер ще цiкавiше i непередбачуванiше! 

  Залиш відгук

  Path: > Морський бiй настiльна гра